Členové

Jsme Rytmig. Hrajeme a zpíváme. A baví nás to. To se počítá!

Zeptali jsme se sami sebe na čtyři jednoduché otázky.

Kafe nebo čaj? Oblíbený song? Co je důležité? Rytmig?

A pak jsme na ně taky sami odpověděli, každý pěkně sám za sebe:

Soprán

Liduška

Liduška Dušková, soprán, kafe, jeden song si nemůžu vybrat, to je těžká otázka, důležitý je pro mě Pán Bůh a jeho Láska zosobněná v mé rodině a nejbližších přátelích. Rytmig? To je pro mě parta úžasných lidí a přátel, kteří jsou pro mne v mnohém inspirací. Je pro mě ctí, být součástí této party!

Mája

Mája Schormová, už brzy alt, jinak soprán, čaj nebo kafe? Tvoje máma. Oblíbený song? Tvoje máma. Tvoje máma je důležitá. Rytmig? Tvoje máma! (inu, Mája)

Pája

Pája Lipovská, hlavně housle, příležitostně zpěv, čaj, oblíbený song Gabriel´s oboe, důležité je zdraví. Rytmig? Bezva parta...

Kája

Kája Češková, soprán, kafe, oblíbený song: dneska zrovna Vzývám Tvoje svaté jméno. Důležité je umět se radovat. Rytmig? :)

Anežka

Anežka Svobodová, soprán, čaj, oblíbený song: Kéž se v našich domech tančí, důležitá je láska... Rytmig? Rytmig je nejdůležitější.

Iveta

Iveta Strachotová, soprán, určitě čaj, důležitá je rodina, Rytmig? Nejlepší.

Maruška

Maruška Podolská, soprán, čaj, jejích oblíbených songů je hodně a hodně se mění, teď právě ujíždí na Me gustas tu, důležité je nenechat si práci přerůst přes hlavu. Rytmig? Ten taky :)

Magda

Magda Barabášová, soprán, čaj, Rytmigsong - Jeruzaléme, oslavuj, důležité je směřovat ke svému účelu, Rytmig? Je zajímavá proměnlivá fluktuující inspirativní sociální skupina plná šikovných lidí.

Alt

Marťa

Marťa Hájková, alt, tenor, flétna, horna a kdo ví, co ještě..., latte art, její oblíbený je jakýkoli song od našeho dvorního skladatele Dixe. Důležité? ...je očím neviditelné (na první dobrou si nejde vybavit nic jinýho :). Rytmig? ❤

Verča

Verča Šulcová, alt, kafe, oblíbený song Má duše, důležité je vědět kudy jít. Rytmig? Tak samozřejmě.

Terka

Terka Cachová, alt, čaj, song Dveře, důležitá je Šumava, Rytmig? Letadlo.

Františka

Františka Zezuláková Schormová, alt, čaj, oblíbeným songem je Dobrořeč duše má Hospodinu, ale jestli to má být něco aktuálnějšího, tak prý Jeruzaléme (pozn.: Jeruzaléme, oslavuj); důležitá je láska. Rytmig? Ano!

Anežka

Anežka Tomková, alt, kafe, oblíbený song je King of Love, důležitý je Rytmig style. Rytmig? Nepohrdneš.

Monika

Monika Dorňáková, alt, čaj, neslazený, může být černý s mlíkem, oblíbený song je ten, který si zrovna prozpěvuju/zní mi v hlavě, a zlepšuje mi náladu. Co je důležité? „Sbohem,“ řekla liška. „Tady je to mé tajemství, úplně prostinké: Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.“ „…Stáváš se navždy zodpovědným za to, cos k sobě připoutal." Rytmig? Rytmické mše Ignác :) Schola, hudba, zpěv, radost, zábava a spousta vzpomínek, tvůrčí prostředí, inspirující lidé, přátelé, rodina, společenství mladých a uprostřed něj Bůh. ❤

Tenor

Filip

Filip Ge, tenor, káva, důležité je zdraví. Rytmig? Ano!

Jirka

Jirka Srna, tenor, čaj, ale radši pivo nebo víno, oblíbený song jako jeden jediný? To nejde vybrat zúžím to na Rytmig - Oceans, Tvoja láska dvíha ma (pozn.: Jirka není ze Slovenska, podezřelý... :) ), všeobecně důležité je žít v Bohu a šířit Boží lásku, jinak je to prý dirigent (následováno poznámkou o švestičkách a zahrádce). Rytmig? Ano. Schola Rytmig. Společenství. Cesta k Bohu. Společenství lidí nadšených pro Boha a hudbu.

Honza

Honza Le Beda, viola, mandolína, příležitostný tenor, čaj, oblíbený song je Scarborough fair. Důležitá je souhra. Souhra a Bránik. Rytmig? = šílenost + omyl. Speciálně pro Honzu - ASAP? Jak kdy, nějak to dopadne.

Pavel

Pavel Krňávek, tenor, čaj, jeho oblíbeným songem je Jehoshua. V životě je mnoho důležitých věcí, snažit se jít tím správným směrem, a hledat Boží vůli, důležité a nutné je též chodit do zaměstnání a nebo mít nějakou činnost, a být každodenně v určitém ohledu aktivní. Rytmig? Možnost jak být aktivní, obohacovat druhé svým zpěvem, a při tom sám čerpat.

Dix

Dix , kytara, bicí, a ostatní, nadějný tenorista, skladatel, deset kafí, oblíbeným songem je Stone In My Hand, důležitý je Ryt-mus. Rytmig? To je oč tu běží.

Bas

Matouš

Matouš Krutský, kytara, banjo, případně bas, prý bere kafe, oblíbený song je Heart Of Gold, důležité je soustředit se a Rytmig se nejlepší!

Vašek

Vašek Olšanský, bas, kafe, oblíbený je u něj evergreen, důležité je naplnění potřeb. Rytmig? Ano.

Jirka

Jirka Podolský, bas, zvuk, kafe, oblíbeným songem je Kéž se v našich domech tančí, důležité je abychom z toho, co děláme, měli radost. Rytmig? Nejlepší schola, co znám!

Ondra

Ondra Zezulák, bas, kafe i čaj, oblíbenou má Pečeť a důležité je všechno. Rytmig? Kamarádi.

Kapela

Matouš

Matouš Krutský, kytara, banjo, případně bas, prý bere kafe, oblíbený song je Heart Of Gold, důležité je soustředit se a Rytmig se nejlepší!

Ondra

Ondra Plíva, ten vpředu, když to berem samospádem tak trubka, spíš čaj, ale podpořil by to aperolem. Song - Birdland. Důležité je neztratit hlavu. Rytmig? Já sem pro.

Jirka

Jirka Kučera, klávesy, čaj, oblíbený song: Větší je náš Bůh, důležité prý je pivo. Rytmig? Jo, ten taky.

Dix

Dix , kytara, bicí, a ostatní, nadějný tenorista, skladatel, deset kafí, oblíbeným songem je Stone In My Hand, důležitý je Ryt-mus. Rytmig? To je oč tu běží.

Zdenda

Zdenda Tománek, klávesy, kafe, oblíbený song? Jako od Rytmigu? Tvé jméno. Co je důležité nevím, ale noty to nejsou. Rytmig? RYTMIG!

Honza

Honza Le Beda, viola, mandolína, příležitostný tenor, čaj, oblíbený song je Scarborough fair. Důležitá je souhra. Souhra a Bránik. Rytmig? = šílenost + omyl. Speciálně pro Honzu - ASAP? Jak kdy, nějak to dopadne.

David

David Schreier, baskytara, kafe, Neříkej je jeho oblíbený song; jak říká pohřebák z Modré, důležité je hlavně vydržet. Rytmig? Rytmické mše Ignác.

Jirka

Jirka Kunc, bicí, čaj, oblíbeným songem je Kdo jde za tebou, důležitá je radost. Rytmig? Co by ne.

Lenka

Lenka Olšanská, violoncello, čaj, oblíbený je Jehošua, důležitá je láska. Rytmig? Rulez!

Pája

Pája Lipovská, hlavně housle, příležitostně zpěv, čaj, oblíbený song Gabriel´s oboe, důležité je zdraví. Rytmig? Bezva parta...

Maruška

Maruška Pitřincová, housle, ale taky ráda zpívá, kafe, oblíbený song - Větší je náš Bůh. Důležité je, že náš Bůh je větší. Rytmig? Ist wichtig!

Marťa

Marťa Hájková, alt, tenor, flétna, horna a kdo ví, co ještě..., latte art, její oblíbený je jakýkoli song od našeho dvorního skladatele Dixe. Důležité? ...je očím neviditelné (na první dobrou si nejde vybavit nic jinýho :). Rytmig? ❤

A samozřejmě také:

Vašek

Vašek Březina, klávesy, bez váhání čaj; song? Miss Otis lituje v podání Karla Plíhala; Důležité je neváhat a využít každou příležitost, kterou život člověku nabízí. Ale ještě důležitější je obklopit se dobrými přáteli, na které se člověk může spolehnout. Rytmig? Krásný kostel sv. Ignáce, pěkná hudba, modrá trička, nekonečné zkoušky a skvělí lidé.

Verča

Verča Štroblová, soprán, čaj, oblíbený song, tedy jeden z mnoha je Kéž se v našich domech tančí. Co je důležité - první asociace: je očím neviditelné. Rytmig? Prostě nejskvělejší křesťanská kapela.

Kamil

Kamil Dolinský, kytara, nedobrovolně i zpěv, do 17.00 kafe, pak čaj; oblíbený song Hotel California, důležitý je Rytmig. Rytmig? Září. (co se dá dělat, no, je ze Slovenska :) )

Žába

Žába (Helča Voglová), alt, kafe i čaj, zamíchat, za stálého míchání vylít do kanálu a zapít kofolou, oblíbený song - Oceans, důležitý je Bůh ze všech úhlů, lidi Jeho očima, zpívání smažené slaniny. Rytmig? Rozhodně ne Yettiové - Tým Melodie Interpretující Geniálně.

Maruška

Maruška Gebauerová, altsax, jinak alt, kafe, oblíbený song: rytmigsong? Ukaž mi cestu. Co je důležité - jako v životě? Neposrat se. Ne dobře, to tam nepiš. Odpověď ještě jednou - mít rád Boha, lidi a sebe. Rytmig? Co to je za otázku? Dobře...Rytmig? ANO! Jasně! Nejlepší!

Hedvika

Hedvika Šiprová , soprán, kafe, oblíbený song - Veď mě z vnějších nádvoří, důležitá je radost. Rytmig? Yes, please!

Jirka

Jirka Plánský

Marky

Marky Chytrá, příležitostně flétna, čaj, oblíbený song: You Know Better then I, ze známějších Gabriel´s oboe, důležitá je láska a smysl pro humor. Rytmig? Rytmig je skvělá schola.

Tonda

Tonda Březina, freetenor, káva je dost často připravena špatně, čaj není až tak těžké připravit správně, má rád oba nápoje a dává si je podle nálady. Oblíbené songy jsou Samozřejmě písně Kávu si osladím a Tea for two,...důležitá je určitě vstupní surovina a správná příprava. Rytmig? Ano, CD Rytmigu rozhodně poslouží k dobré náladě při přípravě i následné konzumaci.

Eliška

Eliška Rodová, soprán, čaj, oblíbené má Všechny songy, které se jí líbí a rezonuji s ní, důležitá je láska, víra,... Rytmig? Vyjádření duchovních hodnot skrze hudbu.

Renča

Renča Bocanová, alt, příležitostně baskytara, kafe, oblíbený song nemá jeden, ale pro názornost např Song 2 (Blur), důležité je hledat pravdu? Rytmig? Rytmig!

Johnny

Johnny Soukal, kytara, čaj, song: Eště som sa neoženil, důležitá je rodina a přátelé. Rytmig? Otevřená parta mladých lidiček, kteří mají rádi zpívaní písniček.

Pája

Pája Krejsová, alt, kafe, oblíbený song nemá, líbí se jí toho hodně, důležitá je radost ze života. Rytmig? Šikovná schola.

Klára

Klára Kolouchová, kytara, čaj, song: Ať požehnán je Bůh, důležité jsou zejména 3 věci: Bůh, vztahy, zdraví. Rytmig? Super skupina, krásná hudba

Kája

Kája Vodvárková, alt, kafe, ráda má Oceans, důležitá je láska, Rytmig? Boží hudba.

Filip

Filip Valenta, asi bas, určitě čaj, oblíbený song je Great Are You, Lord, důležitý je Bůh. Rytmig? Relax.

Mezi námi také byli:

Vojta Nedbal, Vojta Poživil, Amálka Nedbalová, Barbora Podolská, Karolína Eichlerová, Klára Linhartová, Anežka Lonská, Tomáš Fritz, Petra Raszková, Veronika Bradáčová, Martina Raszková, Lída Bažantová, Barbora Klímová, Markéta Zemková, Matouš Zemek, Vojta Podolský, Klára Salcmanová, Jan Tanert, Míša Sladká, Aleš Kilbergr, Josef Schreier, Roman Boháč, Prokop Galatík, Maruška Galatíková, Tereza Dadová, Pavel Ge, Jirka Faldík, Lukáš Kukleta, Sylva ER, Terezie Kučerová, Marta (rozená Vlková), Jana Květáková, Petr Květák, Martin Topinka, Maruška (roz. Riedelbauchová), Martina Halászová, Annamária Almeida, Jiří Kašný, Blanka Matějková, Martina Palášková, Evča Hlaváčová, Míša Babičová, Antonín Edr, Marek Novák, Hedvika Schormová, Helča Esterlová a mnoho dalších...